<
Samen groeien voor de wereld van morgen!

Ons team

De teamleden zijn op school te bereiken via het algemene telefoonnummer 0413-724906. Daarnaast zijn ze te bereiken op hun emailadres. Deze kunt u hieronder terugvinden. 
Bij dringende zaken buiten schooltijd kunt u contact opnemen met de directeur, Klaske van den Berg, 0651261909. 



  • Klaske van den Berg
    directeur (ma-di-do)
    k.vandenberg@kiemuden.nl
  • Yvonne Bax
    groep 1/2A (ma-di-vrij)
    y.bax@kiemuden.nl
  • Anja van cuijk
    groep 1/2A (woe-do)
    a.vancuijk@kiemuden.nl
  • Nicole Hokke
    groep 1/2B (ma-di) ICT (do)
    n.hokke@kiemuden.nl
  • Inge van de Leuvert
    groep 1/2B (woe-do-vrij)
    i.vandeleuvert@kiemuden.nl
  • Wendy van der velden
    groep 1/2C (ma-di-woe)
    w.vandervelden@kiemuden.nl
  • Hilde Goesten
    groep 1/2C (do-vrij)
    h.goesten@kiemuden.nl
  • Liesbeth Broodman
    groep 3 (ma-di) gr 8 (vrij)
    l.broodman@kiemuden.nl
  • Esther van Ras
    groep 3 (woe-do-vrij)
    e.vanras@kiemuden.nl
  • Jolanda Verwer
    groep 3/4 (ma-di-woe)
    j.verwer@kiemuden.nl
  • Anneke Heerkens
    groep 3-4 (do-vrij)
    a.heerkens@kiemuden.nl
  • Joan Haegens
    groep 4 (ma-di-vrij)
    j.haegens@kiemuden.nl
  • Marike van de Schoot
    groep 4 (do) ontwikkelaar (di)
    m.vandeschoot@kiemuden.nl
  • Marleen Schuurmans
    groep 5 (ma-di-woe)
    m.schuurmans@kiemuden.nl
  • Eva van de Boogaard
    groep 5 (do-vrij)
    e.vandenboogaard@kiemuden.nl
  • Maud Willems
    groep 5/6 (ma-di-woe-do-vrij)
    m.willems@kiemuden.nl
  • Sandra Reijbroek
    groep 6 (woe-do-vrij)
    s.reijbroek@kiemuden.nl
  • Helmy willems
    vervanger groep 6 (ma-di)
    h.willems@kiemuden.nl
  • Mascha de Groot
    groep 6 (tijdelijk afwezig)
    m.degroot@kiemuden.nl
  • Dirk koenen
    groep 7 (ma-di-woe-do-vrij)
    d.koenen@kiemuden.nl
  • Lisette Simons
    groep 7-8 (ma-di-woe-do-vrij)
    l.simons@kiemuden.nl
  • Gerard van der Heijden
    groep 8 (ma-di-woe-do)
    g.vanderheijden@kiemuden.nl
  • Mirjam van Laake
    IB groep 1 t/m 5 (di-vrij)
    m.vanlaake@kiemuden.nl
  • Anke weijenberg
    IB groep 6-7-8 (di-woe)
    a.weijenberg@kiemuden.nl
  • Ellen Biemans
    RT (ma-mi/di-mi/do)
    e.biemans@kiemuden.nl
  • Sabine van Summeren
    ondersteuning
    s.vansummeren@kiemuden.nl
  • Sabrina IJlstra
    administratie (di)
    s.ijlstra@kiemuden.nl
  • Cengiz Akmanlar
    Conciërge (ma-mi/di-ocht/do-mi)
    c.akmanlar@kiemuden.nl

Anke Weijenberg

a.weijenberg@kiemuden.nl
Media
  • silhouet
  • anke

Contact

Contact
KC Vindingrijk
Horgetouw 1
5404 MA Uden
vindingrijk@kiemuden.nl
Tel: 0413 724906

ziekmeldingen :
Ziek melden via schoolwapps 2.0

Routeplanner >
Sitemap | Disclaimer | Links